Analog Devices Inc.
型号:
LT1620CMS8#PBF
封装:
8-MSOP
批次:
-
描述:
IC CURRENT SENSE 1 CIRCUIT 8MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.65
$6.65
10
$5.9755
$59.755
25
$5.64908
$141.227
100
$4.896015
$489.6015
250
$4.644892
$1161.223
500
$4.167859
$2083.9295
1000
$3.515057
$3515.057
2500
$3.339307
$8348.2675
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.3mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 6 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | LT1620 |