Analog Devices Inc.
型号:
LT1636CDD#PBF
封装:
8-DFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.631
$6.631
10
$5.95175
$59.5175
25
$5.62628
$140.657
100
$4.87616
$487.616
250
$4.626082
$1156.5205
500
$4.150987
$2075.4935
1000
$3.500826
$3500.826
2500
$3.325779
$8314.4475
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.075V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 220 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50µA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 4 nA |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 125 µV |
| Series | Over-The-Top® |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Base Product Number | LT1636 |