Analog Devices Inc.
型号:
LT1722IS5#TRMPBF
封装:
TSOT-23-5
批次:
-
描述:
IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT TSOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5815
$3.5815
10
$3.21765
$32.1765
25
$3.0419
$76.0475
100
$2.63625
$263.625
250
$2.501084
$625.271
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 10 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 70V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 200 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3.7mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 40 nA |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | LT1722 |