Analog Devices Inc.
型号:
LT1739CFE#PBF
封装:
20-TSSOP-EP
批次:
-
描述:
IC DRIVER 2/0 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.279
$10.279
10
$9.28815
$92.8815
25
$8.85628
$221.407
100
$7.68987
$768.987
250
$7.344222
$1836.0555
500
$6.696189
$3348.0945
1000
$5.832164
$5832.164
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 2/0 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Duplex | - |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP-EP |
| Series | - |
| Type | Driver |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 5V ~ 12V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | xDSL |
| Base Product Number | LT1739 |