LT1739CFE#PBF
Analog Devices Inc.
型号:
LT1739CFE#PBF
封装:
20-TSSOP-EP
描述:
IC DRIVER 2/0 20TSSOP
库存 : 162
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Drivers/Receivers 2/0
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Duplex -
Supplier Device Package 20-TSSOP-EP
Series -
Type Driver
Package / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Data Rate -
Voltage - Supply 5V ~ 12V