Analog Devices Inc.
型号:
LT3492EUFD#PBF
封装:
28-QFN (4x5)
批次:
-
描述:
IC LED DRV RGLTR PWM 600MA 28QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.716
$10.716
10
$9.68145
$96.8145
25
$9.23134
$230.7835
100
$8.01553
$801.553
250
$7.655252
$1913.813
500
$6.979802
$3489.901
1000
$6.079183
$6079.183
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
| Topology | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Supplier Device Package | 28-QFN (4x5) |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 30V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 330kHz ~ 2.1MHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 600mA (Switch) |
| Base Product Number | LT3492 |