Analog Devices Inc.
型号:
LT3514IUFD#PBF
封装:
28-QFN (4x5)
批次:
-
描述:
IC REG BCK ADJ 2A/1A TRPL 28QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.1245
$11.1245
10
$10.0529
$100.529
25
$9.5855
$239.6375
100
$8.32314
$832.314
250
$7.94903
$1987.2575
500
$7.247645
$3623.8225
1000
$6.312465
$6312.465
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Current - Output | 2A, 1A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 36V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QFN (4x5) |
| Number of Outputs | 3 |
| Voltage - Input (Min) | 3.2V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 270kHz ~ 2.1MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT3514 |