Analog Devices Inc.
型号:
LT3585EDDB-1#TRMPBF
封装:
10-DFN (3x2)
批次:
-
描述:
IC CHARGER PHOTOFLASH 10-DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.667
$3.667
10
$3.28985
$32.8985
25
$3.11068
$77.767
100
$2.69572
$269.572
250
$2.557514
$639.3785
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Photoflash Capacitor Charger, Xenon |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.5V ~ 16V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x2) |
| Base Product Number | LT3585 |