首页 / 电池充电器 / LT3650EDD-8.2#TRPBF
minImg
LT3650EDD-8.2#TRPBF
Analog Devices Inc.
型号:
LT3650EDD-8.2#TRPBF
封装:
12-DFN (3x3)
描述:
IC BATT CHG LI-ION 2CELL 12DFN
库存 : 5437
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Pack Voltage 8.2V
Charge Current - Max 2A
Number of Cells 2
Current - Charging Constant - Programmable
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 12-DFN (3x3)
Series -
Fault Protection Over Temperature
Package / Case 12-WFDFN Exposed Pad
Voltage - Supply (Max) 32V