Analog Devices Inc.
型号:
LT3652EDD#TRPBF
封装:
12-DFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC BATT CHG MULTI-CHEM 12DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.854
$8.854
10
$7.999
$79.99
25
$7.62698
$190.6745
100
$6.62226
$662.226
250
$6.324644
$1581.161
500
$5.766614
$2883.307
1000
$5.022526
$5022.526
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Battery Pack Voltage | 14.4V |
| Charge Current - Max | 2A |
| Number of Cells | - |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-DFN (3x3) |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 32V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | Current, Timer |
| Interface | - |
| Base Product Number | LT3652 |