Analog Devices Inc.
型号:
LT3782IFE#PBF
封装:
28-TSSOP-EP
批次:
-
描述:
IC REG CTRLR BOOST 28TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.293
$12.293
10
$11.30025
$113.0025
25
$10.8319
$270.7975
100
$9.5437
$954.37
250
$9.075312
$2268.828
500
$8.489808
$4244.904
1000
$7.787207
$7787.207
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | Yes |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP-EP |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Duty Cycle (Max) | 94% |
| Control Features | Enable, Reset, Soft Start |
| Function | Step-Up |
| Output Phases | 2 |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 154kHz ~ 465kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 6V ~ 40V |
| Base Product Number | LT3782 |