Analog Devices Inc.
型号:
LT5537EDDB#TRMPBF
封装:
8-DFN (3x2)
批次:
-
描述:
IC RF DETECT 10MHZ-1GHZ 8DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.588
$8.588
10
$7.75675
$77.5675
25
$7.39594
$184.8985
100
$6.421715
$642.1715
250
$6.133124
$1533.281
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 15 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x2) |
| Series | - |
| Accuracy | ±1dB |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 10MHz ~ 1GHz |
| Input Range | -76dBm ~ 14dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT5537 |