Analog Devices Inc.
型号:
LT6012AIS#PBF
封装:
14-SO
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.431
$10.431
10
$9.41925
$94.1925
25
$8.9813
$224.5325
100
$7.79836
$779.836
250
$7.447886
$1861.9715
500
$6.790733
$3395.3665
1000
$5.91451
$5914.51
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.11V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 350 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 135µA (x4 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 20 pA |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Input Offset | 35 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | LT6012 |