Analog Devices Inc.
型号:
LT6555IUF#PBF
封装:
24-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC VIDEO MULTIPLEXER 2X1 24QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.1485
$9.1485
10
$8.2612
$82.612
25
$7.87702
$196.9255
100
$6.83943
$683.943
250
$6.532048
$1633.012
500
$5.955664
$2977.832
1000
$5.1872
$5187.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Video |
| -3db Bandwidth | 650MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±2.25V ~ 6V |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 12V |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 3 |
| On-State Resistance (Max) | - |
| Switch Circuit | SPDT |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Buffered, RGB |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT6555 |