Analog Devices Inc.
型号:
LT6559CUD#PBF
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC AMP GENERAL PURPOSE 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.2015
$3.2015
10
$2.8785
$28.785
25
$2.72156
$68.039
100
$2.358755
$235.8755
250
$2.23782
$559.455
500
$2.007996
$1003.998
1000
$1.693489
$1693.489
2500
$1.608816
$4022.04
5000
$1.548329
$7741.645
请发送询价,我们将立即回复。

| Applications | General Purpose |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 300 MHz |
| Slew Rate | 800V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.6 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4V ~ 12V, ±2V ~ 6V |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 100 mA |
| Base Product Number | LT6559 |