首页 / 电压基准 / LT6654BIS6-1.25#TRMPBF
minImg
LT6654BIS6-1.25#TRMPBF
Analog Devices Inc.
型号:
LT6654BIS6-1.25#TRMPBF
封装:
TSOT-23-6
描述:
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
库存 : 318
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 0.8ppmp-p
Output Type Fixed
Current - Output 10 mA
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient 20ppm/°C
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 600µA
Product Status Active
Reference Type Series
Supplier Device Package TSOT-23-6
Noise - 10Hz to 10kHz 2ppmrms
Series -
Package / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.25V
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 2.4V ~ 36V