Analog Devices Inc.
型号:
LTC1060ACN#PBF
封装:
20-PDIP
批次:
-
描述:
IC FILTER 30KHZ UNIV SWTCH 20DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.0735
$20.0735
10
$18.5098
$185.098
25
$17.67798
$441.9495
100
$15.806195
$1580.6195
250
$15.078248
$3769.562
500
$14.350339
$7175.1695
请发送询价,我们将立即回复。

| Filter Order | 4th |
| Number of Filters | 2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | ±2.37V ~ 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Filter Type | Universal Switched Capacitor |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 30kHz |
| Base Product Number | LTC1060 |