Analog Devices Inc.
型号:
LTC1064CSW#PBF
封装:
24-SOIC
批次:
-
描述:
IC FILTER 140KHZ SWITCH 24SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.0705
$25.0705
10
$23.12395
$231.2395
25
$22.08446
$552.1115
100
$19.74613
$1974.613
250
$18.836752
$4709.188
500
$17.927393
$8963.6965
请发送询价,我们将立即回复。

| Filter Order | 8th |
| Number of Filters | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | ±2.37V ~ 8V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Filter Type | Universal Switched Capacitor |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 140kHz |
| Base Product Number | LTC1064 |