Analog Devices Inc.
型号:
LTC1387CG#TRPBF
封装:
20-SSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 2/2 20SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.8725
$12.8725
10
$11.83035
$118.3035
25
$11.33958
$283.4895
100
$9.991055
$999.1055
250
$9.500722
$2375.1805
500
$8.887763
$4443.8815
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 40 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Half |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 150KBd |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Multiprotocol |
| Base Product Number | LTC1387 |