Analog Devices Inc.
型号:
LTC1565-31IS8#PBF
封装:
8-SO
批次:
-
描述:
IC FILTER 650KHZ LINEAR PH 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.3335
$11.3335
10
$10.4177
$104.177
25
$9.98564
$249.641
100
$8.79814
$879.814
250
$8.366308
$2091.577
500
$7.826537
$3913.2685
1000
$7.178827
$7178.827
请发送询价,我们将立即回复。

| Filter Order | 7th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 11V, ±4.75V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Filter Type | Linear Phase, Continuous-Time Low Pass |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 650kHz |
| Base Product Number | LTC1565 |