Analog Devices Inc.
型号:
LTC1594LCS#PBF
封装:
16-SO
批次:
-
描述:
IC ADC 12BIT SAR 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.345
$14.345
10
$13.18315
$131.8315
25
$12.63728
$315.932
100
$11.13438
$1113.438
250
$10.587864
$2646.966
500
$9.904776
$4952.388
1000
$9.085068
$9085.068
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Input Type | Single Ended |
| Voltage - Supply, Digital | 5V |
| Architecture | SAR |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Configuration | MUX-S/H-ADC |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Reference Type | External |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | microPOWER™ |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 4 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 16.8k |
| Base Product Number | LTC1594 |