Analog Devices Inc.
型号:
LTC1706EMS-61#PBF
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC VID VOLTAGE PROGRAMMER 10MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6785
$6.6785
10
$6.0002
$60.002
25
$5.67188
$141.797
100
$4.915775
$491.5775
250
$4.663702
$1165.9255
500
$4.184731
$2092.3655
1000
$3.529288
$3529.288
2500
$3.352826
$8382.065
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | VID Voltage Programmer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 100 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LTC1706 |