Analog Devices Inc.
型号:
LTC1731EMS8-8.2#PBF
封装:
8-MSOP
批次:
-
描述:
IC BATT CHG MULT-CHEM 2CEL 8MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.738
$5.738
10
$5.1528
$51.528
25
$4.8716
$121.79
100
$4.22199
$422.199
250
$4.005504
$1001.376
500
$3.594135
$1797.0675
1000
$3.031203
$3031.203
2500
$2.87964
$7199.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 8.2V |
| Charge Current - Max | 500mA |
| Number of Cells | 2 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 12V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Programmable Features | Timer |
| Interface | - |
| Base Product Number | LTC1731 |