Analog Devices Inc.
型号:
LTC2058HMSE#PBF
封装:
12-MSOP-EP
批次:
-
描述:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2CIRC 12MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2795
$6.2795
10
$5.6373
$56.373
25
$5.32912
$133.228
100
$4.618425
$461.8425
250
$4.381628
$1095.407
500
$3.931613
$1965.8065
1000
$3.315823
$3315.823
2500
$3.150029
$7875.0725
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Supplier Device Package | 12-MSOP-EP |
| Voltage - Input Offset | 0.5 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.75 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 36 mA |
| Base Product Number | LTC2058 |