Analog Devices Inc.
型号:
LTC2321CUFD-12#TRPBF
封装:
28-QFN (4x5)
批次:
-
描述:
IC ADC 12BIT SAR 28QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.597
$12.597
10
$11.5748
$115.748
25
$11.09524
$277.381
100
$9.77569
$977.569
250
$9.295902
$2323.9755
500
$8.696148
$4348.074
1000
$7.976476
$7976.476
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Input Type | Differential, Pseudo-Differential |
| Voltage - Supply, Digital | 3.13V ~ 3.47V, 5V |
| Architecture | SAR |
| Number of A/D Converters | 2 |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | LVDS - Serial, Serial |
| Voltage - Supply, Analog | 3.13V ~ 3.47V, 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Reference Type | External, Internal |
| Supplier Device Package | 28-QFN (4x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | 2M |
| Base Product Number | LTC2321 |