Analog Devices Inc.
型号:
LTC2919CMS-3.3#PBF
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 10MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.7095
$5.7095
10
$5.12905
$51.2905
25
$4.8488
$121.22
100
$4.20223
$420.223
250
$3.986732
$996.683
500
$3.577263
$1788.6315
1000
$3.016972
$3016.972
2500
$2.866122
$7165.305
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.921V, Adj, Adj |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | LTC2919 |