Analog Devices Inc.
型号:
LTC2979CY#PBF
封装:
144-BGA (12x12)
批次:
-
描述:
16-CHANNEL PMBUS LOW-VOLTAGE POW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.1505
$31.1505
10
$28.73275
$287.3275
25
$27.44132
$686.033
168
$24.53584
$4122.02112
336
$23.405938
$7864.395168
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TJ) |
| Applications | Monitor, Sequencer, Supervisor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 13 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 144-BGA (12x12) |
| Series | - |
| Package / Case | 144-LBGA |
| Voltage - Supply | 3.13V ~ 3.47V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tray |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LTC2979 |