Analog Devices Inc.
型号:
LTC3105EMS#TRPBF
封装:
12-MSOP
批次:
-
描述:
IC REG CONV ENERGY 1OUT 12MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.866
$7.866
10
$7.10315
$71.0315
25
$6.77236
$169.309
100
$5.8805
$588.05
250
$5.616172
$1404.043
500
$5.120614
$2560.307
1000
$4.459889
$4459.889
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Energy Harvesting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-MSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Output | 1.5V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 0.23V ~ 5V |
| Base Product Number | LTC3105 |