Analog Devices Inc.
型号:
LTC3119IFE#PBF
封装:
28-TSSOP-EP
批次:
-
描述:
IC REG BCK BST ADJ 5A 28TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.513
$19.513
10
$17.93125
$179.3125
25
$17.18816
$429.704
100
$15.144045
$1514.4045
250
$14.400746
$3600.1865
500
$13.471684
$6735.842
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Current - Output | 5A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Output (Max) | 18V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP-EP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 400kHz ~ 2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC3119 |