Analog Devices Inc.
型号:
LTC3310HV#WPBF
封装:
18-LQFN (3x3)
批次:
-
描述:
10A, 5.5V SYNCHR SS1 BUCK REGULA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.9465
$9.9465
10
$8.98225
$89.8225
25
$8.56444
$214.111
80
$7.436486
$594.91888
230
$7.102286
$1633.52578
624
$6.475618
$4040.785632
1248
$5.640046
$7038.777408
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Current - Output | 10A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-LQFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.25V |
| Series | Automotive, AEC-Q100, Silent Switcher®1 |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 18-TFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 500kHz ~ 5MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.5V |
| Package | Tray |