Analog Devices Inc.
型号:
LTC3408EDD#PBF
封装:
8-DFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC REG CONV WCDMA 1OUT 8DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.4125
$6.4125
10
$5.75795
$57.5795
25
$5.4435
$136.0875
100
$4.717605
$471.7605
250
$4.47564
$1118.91
500
$4.015992
$2007.996
1000
$3.386978
$3386.978
2500
$3.217631
$8044.0775
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, WCDMA Power Amplifier Applications |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.3V ~ 3.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 5V |
| Base Product Number | LTC3408 |