Analog Devices Inc.
型号:
LTC3419EMS-1#PBF
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC REG BCK 1.575V/1.8V DL 10MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.3555
$6.3555
10
$5.7095
$57.095
25
$5.39752
$134.938
100
$4.677895
$467.7895
250
$4.43802
$1109.505
500
$3.982248
$1991.124
1000
$3.358516
$3358.516
2500
$3.190594
$7976.485
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Current - Output | 600mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Frequency - Switching | 2.25MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.575V, 1.8V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC3419 |