Analog Devices Inc.
型号:
LTC3614MPUDD#PBF
封装:
24-QFN (3x5)
批次:
-
描述:
IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A 24QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.641
$21.641
10
$19.9576
$199.576
25
$19.06042
$476.5105
100
$17.04224
$1704.224
250
$16.257388
$4064.347
500
$15.472555
$7736.2775
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Current - Output | 4A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (3x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.25V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 4MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC3614 |