Analog Devices Inc.
型号:
LTC3634IFE#PBF
封装:
28-TSSOP-EP
批次:
-
描述:
IC REG CONV DDR 2OUT 28TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.445
$12.445
10
$11.438
$114.38
25
$10.96338
$274.0845
100
$9.659695
$965.9695
250
$9.185588
$2296.397
500
$8.592978
$4296.489
1000
$7.881836
$7881.836
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Converter, DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP-EP |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.6V ~ 3V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.4V ~ 15V |
| Base Product Number | LTC3634 |