Analog Devices Inc.
型号:
LTC4151IS-2#PBF
封装:
16-SO
批次:
-
描述:
IC CURRENT MONITOR(12BIT) 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.0725
$9.0725
10
$8.19565
$81.9565
25
$7.81432
$195.358
100
$6.78509
$678.509
250
$6.480178
$1620.0445
500
$5.908411
$2954.2055
1000
$5.146036
$5146.036
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Power Supply Monitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.2 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 7V ~ 80V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 7V ~ 80V |
| Base Product Number | LTC4151 |