Analog Devices Inc.
型号:
LTC4216IMS#PBF
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC HOT SWAP CTRLR GP 10MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.1655
$6.1655
10
$5.5727
$55.727
25
$5.31392
$132.848
100
$4.613865
$461.3865
250
$4.406518
$1101.6295
500
$4.017721
$2008.8605
1000
$3.499306
$3499.306
2500
$3.369698
$8424.245
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.6 mA |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Current - Output (Max) | - |
| Series | - |
| Type | Hot Swap Controller |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 6V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Latched Fault, UVLO |
| Package | Tube |
| Programmable Features | Current Limit, Fault Timeout |
| Base Product Number | LTC4216 |