Analog Devices Inc.
型号:
LTC4284CUHG#PBF
封装:
44-QFN (5x8)
批次:
-
描述:
IC HOT SWAP CTRLR TELECOM 44QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.1975
$16.1975
10
$14.8903
$148.903
25
$14.27318
$356.8295
100
$12.575815
$1257.5815
250
$11.9586
$2989.65
500
$11.187086
$5593.543
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Telecom |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.5 mA |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 44-QFN (5x8) |
| Current - Output (Max) | - |
| Series | - |
| Type | Hot Swap Controller, Monitor |
| Package / Case | 44-WFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 10.8V ~ 12V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | I²C, OVP, UVLO |
| Package | Tube |
| Programmable Features | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, OVP, UVLO |
| Base Product Number | LTC4284 |