Analog Devices Inc.
型号:
LTC4413EDD-2#TRPBF
封装:
10-DFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC OR CTRLR SRC SELECT 10DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6975
$6.6975
10
$6.0534
$60.534
25
$5.7722
$144.305
100
$5.011915
$501.1915
250
$4.786708
$1196.677
500
$4.364338
$2182.169
1000
$3.801197
$3801.197
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Handheld/Mobile Devices |
| Delay Time - ON | 11 µs |
| FET Type | P-Channel |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 40 µA |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Current - Output (Max) | 2.6A |
| Series | - |
| Type | Source Selector Switch |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Delay Time - OFF | 2 µs |
| Base Product Number | LTC4413 |