Analog Devices Inc.
型号:
LTC5566IUH#PBF
封装:
32-QFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC MIXER 300MHZ-4GHZ DWN QFN32
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.6695
$21.6695
10
$19.9823
$199.823
25
$19.08436
$477.109
100
$17.06371
$1706.371
250
$16.277908
$4069.477
500
$15.492087
$7746.0435
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Mixers | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 450mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Secondary Attributes | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 300MHz ~ 6GHz |
| Noise Figure | 22dB |
| RF Type | - |
| Package | Tube |
| Gain | 12dB |
| Base Product Number | LTC5566 |