Analog Devices Inc.
型号:
LTC5588IPF-1#PBF
封装:
24-UTQFN (4x4)
批次:
-
描述:
RF MODULATOR 200MHZ-6GHZ 24UFQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.269
$14.269
10
$13.11095
$131.1095
25
$12.56736
$314.184
100
$11.07301
$1107.301
250
$10.529572
$2632.393
500
$9.850227
$4925.1135
1000
$9.035032
$9035.032
请发送询价,我们将立即回复。

| Output Power | 4.2dBm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 303 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-UTQFN (4x4) |
| Series | - |
| Function | Modulator/Mixer |
| RF Frequency | 200MHz ~ 6GHz |
| Package / Case | 24-UFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.45V |
| Test Frequency | 2.14GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Noise Floor | -160dBm/Hz |
| P1dB | 12dBm |
| Package | Tube |
| LO Frequency | 200MHz ~ 6GHz |
| Base Product Number | LTC5588 |