Analog Devices Inc.
型号:
LTC5599IUF#PBF
封装:
24-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
RF MODULATOR 30MHZ-1.3GHZ 24QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.1625
$11.1625
10
$10.25905
$102.5905
25
$9.83402
$245.8505
100
$8.664475
$866.4475
250
$8.239236
$2059.809
500
$7.707654
$3853.827
1000
$7.069786
$7069.786
请发送询价,我们将立即回复。

| Output Power | -3dBm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 28 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Function | - |
| RF Frequency | 30MHz ~ 1.3GHz |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Test Frequency | 150MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Noise Floor | -156dBm/Hz |
| P1dB | 5dBm |
| Package | Tube |
| LO Frequency | 180MHz ~ 1.9GHz |
| Base Product Number | LTC5599 |