Analog Devices Inc.
型号:
LTC6253HMS-7#PBF
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.481
$9.481
10
$8.5671
$85.671
25
$8.16848
$204.212
100
$7.0927
$709.27
250
$6.773956
$1693.489
500
$6.176254
$3088.127
1000
$5.379318
$5379.318
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.25 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 400 MHz |
| Slew Rate | 500V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2 GHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.25mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 1.4 µA |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 100 mA |
| Base Product Number | LTC6253 |