Analog Devices Inc.
型号:
LTC6259HMS#PBF
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.365
$6.365
10
$5.7475
$57.475
25
$5.48036
$137.009
100
$4.758645
$475.8645
250
$4.544762
$1136.1905
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.25 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.24V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 20µA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 5 nA |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Base Product Number | LTC6259 |