Analog Devices Inc.
型号:
LTC6754IUD#PBF
封装:
12-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 12QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.213
$6.213
10
$5.6164
$56.164
25
$5.35534
$133.8835
100
$4.65006
$465.006
250
$4.441098
$1110.2745
500
$4.049223
$2024.6115
1000
$3.526742
$3526.742
2500
$3.396126
$8490.315
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Propagation Delay (Max) | 2.8ns |
| CMRR, PSRR (Typ) | 77dB CMRR, 80dB PSRR |
| Output Type | LVDS |
| Current - Output (Typ) | 11mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-QFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 4mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 12-WFQFN Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.4V ~ 5.25V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 1.5µA |
| Hysteresis | 4.5mV |
| Current - Quiescent (Max) | 14.7mA |
| Base Product Number | LTC6754 |