Analog Devices Inc.
型号:
LTC6908CDCB-1#TRMPBF
封装:
6-DFN (2x3)
批次:
-
描述:
IC OSC SILICON PROG 6-DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5195
$5.5195
10
$4.95995
$49.5995
25
$4.68844
$117.211
100
$4.063435
$406.3435
250
$3.855062
$963.7655
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Count | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.25 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DFN (2x3) |
| Series | - |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Package / Case | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 50kHz ~ 10MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LTC6908 |