Analog Devices Inc.
型号:
LTC7000HMSE-1#PBF
封装:
16-MSOP-EP
批次:
-
描述:
IC GATE DRVR HIGH-SIDE 16MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.9965
$8.9965
10
$8.1301
$81.301
25
$7.752
$193.8
100
$6.730845
$673.0845
250
$6.428346
$1607.0865
500
$5.861139
$2930.5695
1000
$5.104863
$5104.863
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Rise / Fall Time (Typ) | 90ns, 40ns |
| Driven Configuration | High-Side |
| Number of Drivers | 1 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Supplier Device Package | 16-MSOP-EP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width), 12 Leads, Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.5V ~ 135V |
| Channel Type | Single |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 135 V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC7000 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.8V, 1.7V |