Visual Communications Company - VCC
型号:
LTH3MM12VFR4500
封装:
T-1 (3mm)
批次:
-
描述:
LED GREEN CLEAR T-1 T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1305
$1.1305
10
$0.7163
$7.163
100
$0.5301
$53.01
500
$0.487084
$243.542
1000
$0.401128
$401.128
2000
$0.381074
$762.148
5000
$0.372476
$1862.38
10000
$0.363878
$3638.78
25000
$0.35815
$8953.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 522nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Green |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 5000mcd |
| Height (Max) | 6.55mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 (3mm) |
| Series | LTH3MM12V |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 12V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 522nm |
| Base Product Number | LTH3MM12 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |