Lite-On Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.13775
$1.3775
100
$0.063935
$6.3935
500
$0.058995
$29.4975
1000
$0.046208
$46.208
2000
$0.04523
$90.46
5000
$0.03933
$196.65
10000
$0.035397
$353.97
25000
$0.031464
$786.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 569nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 16° |
| Color | Green |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Base Product Number | LTL-4234 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |