Lite-On Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.342
$0.342
10
$0.18525
$1.8525
100
$0.08607
$8.607
500
$0.079439
$39.7195
1000
$0.062234
$62.234
2000
$0.060914
$121.828
5000
$0.052962
$264.81
10000
$0.047671
$476.71
25000
$0.04237
$1059.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 569nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 45° |
| Color | Green |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 40mcd |
| Height (Max) | 5.85mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Base Product Number | LTL-4236 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |