Analog Devices Inc.
型号:
LTM4620EY#PBF
封装:
144-BGA (15x15)
批次:
-
描述:
DC DC CNVRTR 0.6-2.5V 0.6-2.5V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$56.0025
$56.0025
5
$55.5674
$277.837
10
$55.12945
$551.2945
25
$53.37898
$1334.4745
40
$50.75375
$2030.15
119
$47.253475
$5623.163525
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | 0.6 ~ 2.5V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Output 1 | 0.6 ~ 2.5V |
| Size / Dimension | 0.59" L x 0.59" W x 0.20" H (15.0mm x 15.0mm x 5.0mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 13A, 13A |
| Supplier Device Package | 144-BGA (15x15) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | µModule® |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 144-BBGA Module |
| Efficiency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | OCP, OVP, UVLO |
| Package | Tray |
| Base Product Number | LTM4620 |