Analog Devices Inc.
型号:
LTM8025MPY#PBF
封装:
70-BGA (15x9)
批次:
-
描述:
DC DC CONVERTER 0.8-24V 72W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.414
$32.414
5
$32.167
$160.835
10
$31.91715
$319.1715
25
$31.41802
$785.4505
40
$29.921912
$1196.87648
170
$27.428514
$4662.84738
340
$26.929821
$9156.13914
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Output 1 | 0.8 ~ 24V |
| Size / Dimension | 0.59" L x 0.35" W x 0.19" H (15.0mm x 9.0mm x 4.9mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Supplier Device Package | 70-BGA (15x9) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3.6V |
| Series | µModule® |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 70-BBGA Module |
| Efficiency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | LTM8025 |